Skip to content Skip to footer

Blog

Myślę Sobie | BLOG

Kiedy już znajdziesz w sobie odwagę

Kiedy już znajdziesz w sobie odwagę i będziesz poszukiwać własnego głosu zaczniesz czuć się bardziej zrównoważonym, zrelaksowanym i pewnym siebie. Pomimo nawrotów i potknięć, które będą się czasem zdarzać, znowu zaczniesz czuć, że jesteś kompletny, pełen życia i wolny na drodze do udanego życia.

pokochac siebie myślę sobie

Kochać Siebie

Czy tylko ja mam problem z wyrażaniem miłości do samej siebie? Czy może dotyczy to większości ludzi? Samo sformułowanie „miłość do samej siebie” brzmi w moich myślach grzesznie, sprawia, że czuję się próżna i zarozumiała. Kochamy nasze dzieci, współmałżonka, rodziców, rodzeństwo. Jednak na miłość do samych siebie nie poświęcamy zbyt wiele uwagi, bo chyba zwyczajnie nie wiemy, że tak można, a nawet trzeba.

Wewnętrzny głos

Czy wiecie, że w każdym z nas drzemie najprawdziwsza wewnętrzna mądrość, głos głębokiej troski i bezwarunkowej miłości do siebie samego? Odnajdując go i wsłuchując się weń, będziecie w stanie o wiele lepiej radzić sobie z różnymi nękającymi was bolączkami, tak fizycznymi, jak emocjonalnymi. Jak odnaleźć tego uzdrawiającego wewnętrznego przewodnika?

Sposób na palanta

Gdziekolwiek się pojawi, psuje krew i sieje zamęt. Może nim być twój szef, klient albo sąsiad. Palant, bo o nim mowa, traktuje cię bez szacunku, jest wredny, fałszywy i przekonany o własnej nieomylności. Jak rozpoznać takich szkodników? Jak odróżnić palanta chwilowego od licencjonowanego?