Autorzy

krishnananda-and-amana-trobe.jpg
Krishnananda i Amana Trobe
Autor

Krish (Thomas Trobe, M.D.) jest psychiatrą, absolwentem Harvardu oraz Uniwersytetu w Kalifornii. Z Amaną (Gitte Demant Trobe) poznali się w Indiach, gdzie żyli w komunie oświeconego mistrza Osho. Są parą od 1993 roku, a w 1995 roku stworzyli Learning Love Seminars (learningloveseminars.com). Prowadzą seminaria na całym świecie. Inspirują innych, by wiedli życie pełne miłości, kreatywności oraz wewnętrznego spokoju i by akceptowali siebie takimi, jakimi są, ze swoją niepewnością i strachem. Napisali  wspólnie siedem książek, m.in. Od zaufania na niby do prawdziwego zaufania czy Kiedy seks staje się intymny.

dr-brian-alman-mysle-sobie.jpg
Brian Alman
Autor

Brian Alman – doktor psychologii, nauczyciel i badacz. Praktyk kliniczny w zakresie kontroli wagi oraz uzdrawiania ciała i duszy. Od trzydziestu pięciu lat uczy prostych i zarazem potężnych technik samouzdrawiania, a z jego pomocy skorzystało ponad dziesięć tysięcy osób. W swojej pracy wykorzystuje techniki uważności, medytację, relaksację, wizualizację i poczucie skuteczności. Pomaga rozstać się z przeszłością i stawić czoła wyzwaniom związanym z relacjami, stereotypami i traumami, dzięki czemu stajemy się szczęśliwsi.

robert_sutton_credit-craig-morey.jpg
Robert Sutton
Autor

Robert Sutton jest profesorem zarządzania na Uniwersytecie Stanforda. Jako badacza interesują go procesy zmian w organizacjach, przywództwie biznesowym, a także innowacyjność i dynamika miejsc pracy. Publikował na łamach „New York Timesa”, „Wall Street Journal” czy „Harvard Business Review”. Jest autorem wielu bestsellerowych publikacji, takich jak „Twarde fakty, niebezpieczne półprawdy i kompletne bzdury” czy „Dobry szef, zły szef”.